Tour 172 – October 2021

Mozart Die Zauberflöte
Kenneth Montgomery conductor
Klaas Jan de Groot assistant conductor
Jeroen Lopes Cardozo director
Jean-Louis Barning choreographer
Kees van Mameren lighting design
Jurjen Stekelenburg supertitles
Jan van Dooren coordinator understudies 

Ilker Arcayürek – Tamino
Ilse Eerens –
Pamina
Robert Holl –
Sarastro
Anne Sophie Petit –
Königin
Henk Neven –
Papageno
Stephanie Desjardins –
Papagena
Katherine Dain –
Erste dame
Rosanne van Sandwijk –
Zweite dame
Esther Kuiper –
Dritte dame
Jeroen de Vaal –
Monostatos
David Wilson-Johnson –
Der Sprecher
Jan-Willem Schaafsma –
Priester
Berend Eijkhout –
Priester

Soloist rehearsals from September 24 till 29, 30 free.

 

Cappella Amsterdam
Nieuw Vocaal Amsterdam
or Nationale Koren

DateCity 
RehearsalsFriday, October 1
Saturday, October 2
Sunday, October 3
Monday, October 4
Tuesday, October 5
Wednesday, October 6 try-out
Thursday, October 7Breda
Chasse Theater
Friday, October 8Free
Saturday, October 9Brugge
Concertgebouw
Sunday, October 10
15:00
Nijmegen
De Vereeniging
Monday, October 11 Free
Tuesday, October 12Amsterdam
Concertgebouw
Wednesday, October 13
19:30
Rotterdam
De Doelen
Thursday, October 14Free
Friday, October 15
Eindhoven
Muziekcentrum Frits Philips
Saturday, October 16
Eindhoven
or Zwolle
Sunday, October 17
afternoon
Utrecht
TivoliVredenburg
Monday, October 18Free
Tuesday, October 19
19:30
Zwolle
or Eindhoven
Wednesday, October 20Den Haag
...